Prodaja - Zemljište 11600 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
1 100 000 €
94 €/m²
Property 13510 photo 1
Property 13510 photo 2
Property 13510 photo 3
Property 13510 photo 4
Property 13510 photo 5
Property 13510 photo 6
Property 13510 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11600 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m.

Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 300 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 66085
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter