1 600 000 € 1 400 000 €
4828 €/m²
Property 12999 photo 1
Property 12999 photo 2
Property 12999 photo 3
Property 12999 photo 4
Property 12999 photo 5
Property 12999 photo 6
Property 12999 photo 7
Property 12999 photo 8
Property 12999 photo 9
Property 12999 photo 10
Property 12999 photo 11
Property 12999 photo 12
Property 12999 photo 13
Property 12999 photo 14
Property 12999 photo 15
Property 12999 photo 16
Property 12999 photo 17
Property 12999 photo 18
Property 12999 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 290 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod objekta 62096
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 19042
  • Kvadratura 816 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36126
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 62163
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 48925
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter