106 000 €
484 €/m²
Property 12943 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 219 kv.m. u Atini.

Za prodaju
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 37012
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m
Za prodaju
85 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 51964
  • Kvadratura 932 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
150 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 41736
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 80 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 14899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
89 000 € 700 €/m²
  • Kod objekta 57086
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod objekta 57398
  • Kvadratura 109 m²
  • Udaljenost od mora 945 m
Za prodaju
130 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 38160
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 11300 m
Za prodaju
106 000 € 484 €/m²
  • Kod objekta 12943
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter