Na upit
Property 12904 photo 1
Property 12904 photo 2
Property 12904 photo 3
Property 12904 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 444 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 1257 kv.m.

Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 49447
  • Kvadratura 364 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 14562
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 33000 m
Za prodaju
2 200 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 63600
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 40586
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
300 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 62005
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod objekta 57398
  • Kvadratura 109 m²
  • Udaljenost od mora 945 m

Prijava za Newsletter