246 000 €
1430 €/m²
Property 12355 photo 1
Property 12355 photo 2
Property 12355 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 172 kv.m. u Atini.

Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
300 000 €
  • Kod objekta 3304
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
345 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 46034
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
260 000 €
  • Kod objekta 3306
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m

Prijava za Newsletter