64 000 €
133 €/m²
Property 12346 photo 1
Property 12346 photo 2
Property 12346 photo 3
Property 12346 photo 4
Property 12346 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 480 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 350 kv.m.

Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39853
  • Kvadratura 4063 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60542
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 8600 m
Za prodaju
85 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 64449
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 57473
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 54686
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
80 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 44756
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 40456
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43825
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 44651
  • Kvadratura 15200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter