95 000 €
13 €/m²
Property 11909 photo 1
Property 11909 photo 2
Property 11909 photo 3
Property 11909 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Halkidikiju.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m.

Za prodaju
90 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 35494
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49901
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
80 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 44756
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43633
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
125 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 39849
  • Kvadratura 4946 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 48301
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
120 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 35497
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter