400 000 €
1111 €/m²
Property 11657 photo 1
Property 11657 photo 2
Property 11657 photo 3
Property 11657 photo 4
Property 11657 photo 5
Property 11657 photo 6
Property 11657 photo 7
Property 11657 photo 8
Property 11657 photo 9
Property 11657 photo 10
Property 11657 photo 11
Property 11657 photo 12
Property 11657 photo 13
Property 11657 photo 14
Property 11657 photo 15
Property 11657 photo 16
Property 11657 photo 17
Property 11657 photo 18
Property 11657 photo 19
Property 11657 photo 20
Property 11657 photo 21
Property 11657 photo 22
Property 11657 photo 23
Property 11657 photo 24
Property 11657 photo 25
Property 11657 photo 26
Property 11657 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 360 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 2663 €/m²
  • Kod objekta 8544
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
325 000 € 1511 €/m²
  • Kod objekta 22352
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
365 000 € 644 €/m²
  • Kod objekta 62350
  • Kvadratura 566 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod objekta 8819
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 31811
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 49060
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 22537
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1951 €/m²
  • Kod objekta 26081
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1111 €/m²
  • Kod objekta 11657
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter