Prodaja - Zemljište 433 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Istok Pallini
475 000 €
1096 €/m²
Property 11178 photo 1
Property 11178 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 433 kv.m. u Atini.

Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 14562
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 33000 m
Za prodaju
620 000 € 898 €/m²
  • Kod objekta 14006
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod objekta 48674
  • Kvadratura 287 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
475 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 53072
  • Kvadratura 1139 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 26113
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
400 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 32656
  • Kvadratura 2305 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 58136
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m

Prijava za Newsletter