Prodaja - Zemljište 2072 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Istok Pallini
475 000 €
229 €/m²
Property 11079 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2072 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 185 kv.m.

Za prodaju
620 000 € 898 €/m²
  • Kod objekta 14006
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 56243
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
400 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 32656
  • Kvadratura 2305 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 30323
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
670 000 € 893 €/m²
  • Kod objekta 59219
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
475 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 11079
  • Kvadratura 2072 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
450 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 23196
  • Kvadratura 821 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m

Prijava za Newsletter