1 450 000 € 1 300 000 €
2364 €/m²
Property 10664 photo 1
Property 10664 photo 2
Property 10664 photo 3
Property 10664 photo 4
Property 10664 photo 5
Property 10664 photo 6
Property 10664 photo 7
Property 10664 photo 8
Property 10664 photo 9
Property 10664 photo 10
Property 10664 photo 11
Property 10664 photo 12
Property 10664 photo 13
Property 10664 photo 14
Property 10664 photo 15
Property 10664 photo 16
Property 10664 photo 17
Property 10664 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 550 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, 2 dnevne sobe, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod objekta 62096
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 14468
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 14290
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 62163
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 35090
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 4296
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 40429
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter