Prodaja - Zemljište 600 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Melissia
280 000 € 270 000 €
450 €/m²
Property 10249 photo 1
Property 10249 photo 2
Property 10249 photo 3
Property 10249 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. u Atini. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m.

Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod objekta 5000
  • Kvadratura 504 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod objekta 11174
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 26113
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
265 000 € 387 €/m²
  • Kod objekta 8291
  • Kvadratura 684 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter