Prodaja - Vila 225 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
350 000 €
1556 €/m²
Property 10081 photo 1
Property 10081 photo 2
Property 10081 photo 3
Property 10081 photo 4
Property 10081 photo 5
Property 10081 photo 6
Property 10081 photo 7
Property 10081 photo 8
Property 10081 photo 9
Property 10081 photo 10
Property 10081 photo 11
Property 10081 photo 12
Property 10081 photo 13
Property 10081 photo 14
  • Kod objekta 10081
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 225 m²
  • Površina placa 220 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju vila od 225 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3098 €/m²
  • Kod objekta 49331
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 49844
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2438 €/m²
  • Kod objekta 45105
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter